3D/4D ультразвукова візуалізація з функцією HD live: 
неймовірно чіткі  зображення малюків в ЛОНІ матері

Хочете знати, як Ваша дитина виглядає? - для цього непотрібно додаткових візитів, усі дані отримуються під час чергового УЗД: в 3D - високоякісні знімки, в 4D - відео, і достатньо бажання батьків їх отримати!  Апарат Voluson E8 Expert оснащений програмою, яка дозволяє записувати зображення плоду на цифровий носій, тому лікар за бажанням пацієнтки може записати результати огляду - виходить невеликий ролик про малюка, якого ще ніхто не бачив, але який вже живе! Ми ж  починаємо відраховувати вік дитинки з моменту її народження, хоча вона до цього цілих дев'ять місяців живе під серцем матері.

неймовірні зображення малюків в утробі матері
4D УЗД - реальне зображення плоду

 

4D (live 3D) УЗД плоду на апараті експертного класу Voluson E8-Expert - це огляд плода в реальному часі "в живу", тобто в русі.  Завдяки функції HDLife, яка присутня лише у апаратах Voluson E8 Expert, можна отримувати кольорове реальне зображення плоду  вже з 10 тижня вагітності, а в термін 24 тижні можна бачити всі органи окремо і навіть визначити, на кого дитинка буде схожа. Програма дозволяє змінювати кут освітлення і створювати реалістичну тінь. Все це в поєднанні дає неймовірні зображення малюків в утробі матері. Крім важливого медичного значення об'ємного УЗД, є ще надзвичайно позитивний вплив на майбутніх батьків, що спостерігають на екрані монітора, як їхній малюк ворушиться, посміхається, смокче палець або просто спить. З психологічної точки зору, багатьом вагітним УЗД допомагає перестати хвилюватися і переконатися, що з їхньою дитиною все гаразд. Це особливо важливо до того, як мама може відчути рухи малюка. Часто батьки починають по-новому усвідомлювати свою майбутню роль, саме побачивши зображення малюка на екрані апарату УЗД-діагностики. Тим більше, що для цього не треба спеціальної освіти - майбутні батьки тепер стають безпосередніми учасниками УЗ-дослідження!

 

АЛЬБОМ ФОТОГРАФІЙ ПІД НАЗВОЮ  «ДИВИСЯ, ЯК Я РОСТУ»

багато майбутніх мам захочуть мати фотографії власної дитини у самому ранньому віці

Фото дитини в лоні матері – це теж етап життя майбутньої дитини! Тому багатьом батькам хочеться мати фото власної дитини у самому ранньому віці, до народження - це теж саме, що фотографувати першу посмішку, перше купання, перші кроки  малюка: все хочеться зафіксувати, запам’ятати, щоб зберегти і продовжити ці радісні відчуття. Це особливо цікаво на пізніх термінах вагітності, адже плід уже досить великий, у нього розвинені ручки і ніжки, зовнішній вигляд його майже вже сформований - це вже повноцінна дитина, тільки поки ще живе всередині своєї мами. Підглядання за таїнством не лише цікаве, воно дозволяє позбавитися від деяких комплексів, пересторог, відчудження. Адже мама з малюком починає спілкуватися набагато раніше, ніж він з’явився на світ, відчуває його характер, настрій ще в лоні. Тривимірне УЗД при вагітності допомагає майбутнім татам візуально познайомитися зі своїм майбутнім малючком, сприяє формуванню психологічної прихильності до дитини, залучає тата до очікування щастя - появи на світ здоровенького, симпатичного, розумного малючка, сприяє зміцненню відносин між батьками і їх ще не народженою дитиною. 

"... МИ ПРОСТО ХОТІЛИ ПЕРЕДАТИ ВАМ СЕРДЕЧНЕ "СПАСИБІ" ЗА НАДАНУ НАМ МОЖЛИВІСТЬ КРАДЬКОМА ПІДГЛЯНУТИ, ЯК НАШ ПРЕКРАСНИЙ МАЛЕНЬКИЙ ХЛОПЧИК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ. МИ БУЛИ ВРАЖЕНІ ТИМ, ЩО ВАШІ УЛЬТРАЗВУКОВІ ЗОБРАЖЕННЯ ТАКІ РЕАЛЬНІ, АЛЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ВРАЖЕНІ, ЩО ЗОБРАЖЕННЯ ВИГЛЯДАЛИ ТАК САМО, ЯК НАШ СИН, КОЛИ ВІН НАРОДИВСЯ. МИ ХОТІЛИ Б ПОДІЛИТИСЯ КІЛЬКОМА ФОТОГРАФІЯМИ З ВАМИ, ЩОБ ВИ теж зМОГЛИ ПОБАЧИТИ ЦЮ ДИВОВИЖНУ СХОЖІСТЬ."
"... В той момент як я побачив на екрані УЗД обличчя нашого дорогоцінного хлопчика, був такий незабутній досвід, що викликав сльози радості на моїх очах. Це дало нам можливість побачити  так ясно нашого маленького хлопчика, перш ніж хто-небудь інший. дякуємо за наданий нам такий великий подарунок! DVD і фотографії будуть великим спогадом, щоб поділитися з нашим малюком протягом усього свого життя."
"... Я НАДСИЛАЮ ФОТОГРАФІЇ ДО НАРОДЖЕННЯ І ПІСЛЯ НЬОГО НАШОЇ МАЛЕНЬКОЇ ПРИНЦЕСИ! МИ НЕ МОГЛИ ПОВІРИТИ СВОЇМ ОЧАМ! МОЇ ДРУЗІ І РІДНІ БУЛИ ПРОСТО ВРАЖЕНІ ТИМ, НАСКІЛЬКИ ТОЧНИМ І ПОДІБНИМ Є ЗОБРАЖЕННЯ В МАТЕРинському лоні ДО ТОГО, ЯК МОЯ ДОНЕЧКА НАСПРАВДІ ВИГЛЯДАЄ."

Для тих, хто хоче мати унікальний подарунок на пам'ять немовляти на двох стадіях вагітності: завдяки технологіям HD live майбутні батьки мають можливість під час планового УЗД не тільки побачити зображення немовлят в лоні матері - надзвичайно реалістичні 3D-4D ультразвукові візуалізації за участю ще ненароджених дітей від восьми тижнів до тридцяти двох тижнів, а й отримати фотографії та відео плода в перинатальний період його розвитку: вбудована програма дозволяє записувати зображення плоду на цифровий носій, тому лікар має можливість за бажанням пацієнтки записати невеликий ролик про малюка, якого ще ніхто не бачив, але який вже живе.

HD live - дивовижний метод візуалізації, який дозволяє отримувати разюче реалістичні зображення людського ембріона при виконанні УЗД. Звичайно, тривимірні зображення ультразвуку дитини в утробі матері не є новими - технологія відома вже кілька років, і швидкий пошук в Інтернеті приведе вас до десятків 3D і 4D послуг УЗД. Проте нещодавно піонер в області технології 3D УЗД, д-р Бернард Benoit (Монако) розробила нове програмне забезпечення 3D візуалізації, яке показує плід в найдрібніших деталях, а також додає колір, текстуру шкіри, світло і тінь до зображень. Технологія HDlive використовує віртуальні джерела світла, вдосконалені режими підстроювання яскравості зображень і передові техніки візуалізації шкірного покриву. Це дозволяє отримати чудову якість зображення за рахунок застосування технології формування УЗ променя останнього покоління, алгоритмів придушення зернистості зображення і нових технологій підвищення розрішення УЗ зображення на системах Voluson E8 експертного класу. Технологія HDlive використовує методику динамічної візуалізації другого покоління, яка виконує обчислення паралельних масивів на виділеному блоці обробки графіки, що має в 20 разів більше обчислювальної потужності в порівнянні з робочим комп'ютером.

Завдяки функції HD-Life можна отримувати кольорове реальне зображення плоду, можНА міняти освітлення і створювати реалістичну тінь - Все це в поєднанні дає неймовірні зображення малюків в утробі матері.
вбудованА програмА дозволяє записувати зображення плоду на цифровий носій, тому лікар має можливість за бажанням пацієнтки записАТИ невеликий ролик про малюка, якого ще ніхто не бачив, але який вже живе.
4D УЗД плоду на апараті Voluson Expert дає можливість покрокового панорамного перегляду всіх органів ОКРЕМО, з точністю досліджувати мініатюрний плід, і навіть визначити, на кого дитина буде схожа.
УЗД діагностика по європейським стандартам
 
Besucherzahler
счетчик посещений
Оперативна розробка вебсайтів
 Клініка 4D - МЦСТ «Ваше здоров’я» © Всі права застережено. All rights reserved. Сopyright 2016.